W co się ubrać na święta wielkanocne?

Świąteczne ubranieWielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Najwyższa pora na świąteczne porządki nie tylko w naszym domu, ale także w szafie…

Co założyć na święta? Jak ubrać się na spotkanie w gronie rodzinnym, jaki strój będzie najlepszy na świąteczne śniadanie czy też uroczystą kolację?

Przegląd modnych i stylowych propozycji wielkanocnych…


W tak odświętnym czasie, jakim jest Wielkanoc warto porzucić na chwilę stare dżinsy i adidasy – wyzwólmy w sobie kobiecość. Postawy na szyk i elegancję. Świetną propozycją wielkanocnego stroju będzie np. klasyczna ołówkowa spódnica zestawiona z modną bluzką. Do tego mniej lub bardziej oryginalne rajstopy (najbardziej pożądane są czarne rajstopki z delikatnymi wzorami) oraz stylowe pantofelki.

Dobrą alternatywą dla spódnicy i eleganckiej bluzki będzie niezastąpiona mała czarna. Bez problemu dobierzesz do niej dodatki, pasuje bowiem praktycznie do wszystkiego.

Jeśli nie lubisz spódnic i sukienek, i nie dasz się namówić na założenie małej czarnej nawet z okazji świąt możesz postawić na klasyczne spodnie w kankę. Zestaw je z modną elegancką bluzką i subtelną biżuterią.Modny zestaw na święta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *