Mała torebka na wesele

Wesele, na którym jesteśmy gośćmi to doskonała okazja do tego, by Piekna wieczorowa torebkapoczuć się jak prawdziwa gwiazda. Na imprezę tego typu wybieramy nie tylko odpowiednią kreację, ale także fryzurę oraz dodatki.

Do najważniejszych dodatków należy oczywiście torebka. Zgodnie z obowiązującymi wieczorowymi trendami powinna być stosunkowo nie wielka i subtelna.
Jakie torebki wieczorowe są obecnie najmodniejsze?

Wśród torebek wieczorowych w dalszym ciągu królują kopertówki. Są małe torebeczki, zazwyczaj o podłużnym kształcie, do których bez problemu zmieścimy drobiazgi niezbędne nam na weselnym przyjęciu czy też komunii.

Oprócz kopertówek modne są listonoszki, jedne z nich są proste, inne Zielona kopertówkamają bardziej wyrafinowane formy. Stosunkowo niedawno na salonach pojawiły się listonoszki typu kuferki – z łańcuszkiem, który możemy swobodnie przewiesić przez ramię oraz zapięciem w kształcie klamerki.

Jeśli chodzi o kolory nie trzymamy się żadnych sztywnych reguł. Torebka ma po prostu pasować do całości naszego stroju, bynajmniej nie musi być w kolorze obuwia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *