Najmodniejsze kreacje

Posts Tagged ‘tuniki dla puszystych’

Modna tunika na Sylwestra

Kto powiedział, że na Sylwestra trzeba założyć sukienkę? Jeśli wybierasz się na mniej zobowiązującą imprezę, na przykład prywatkę u znajomych czy zabawę w klubie możesz pozwolić sobie na dużo większą swobodę w doborze stroju na noc sylwestrową. Jak najbardziej mile widziane są kuse topy w połączeniu z legginsami albo bluzki sylwestrowe, do których z łatwością dobierzesz spodnie rurki. Prawdziwym hitem są jednak sylwestrowe tuniki, które dzięki fantazyjnemu krojowi sprytnie i bardzo finezyjnie łączą w sobie kobiecość sukienki oraz praktyczność bluzki.

Tunika sprawdzi się jako strój dyskotekowy dla młodej dziewczyny, a w bardziej eleganckiej wersji możemy z powodzeniem założyć ją nawet na dystyngowane przyjęcie.

Jeśli nie masz pomysłu na sylwestrowy strój postaw na modną wieczorową tunikę na Sylwestra! Read the rest of this entry »

Stroje i kreacje dla puszystych na wieczór

Moda w rozmiarze XXL to nie jakby się mogło wydawać wyłącznie luźne dresy i Czarna sukienka xxlszerokie koszulki, to dużo, dużo, dużo więcej…

Dla Pań o nieco bardziej zaokrąglonych kształtach przeznaczony jest cała paleta strojów wieczorowych. To ubrania w rozmiarze XXL i większych przeznaczone na okazje szczególne – śluby, przyjęcia, ważne imprezy.

Jakie są najmodniejsze sukienki dla pań puszystych? Jakie stroje XXL są obecnie na topie? Read the rest of this entry »

Plugin from the creators ofBrindes Personalizados :: More at PlulzWordpress Plugins