makijaż dla blondynek o zielonych oczach

|

Co jest najważniejsze w makijażu? Co zwraca naszą największą uwagę? Oczywiście spojrzenie. Nie na darmo mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Są także ozdobą każdej twarzy, szczególnie twarzy kobiety. Jak najprościej upiększyć spojrzenie? Uroku dodadzą mu z pewnością ładne rzęsy. Niestety nie każda z nas została obdarzona przez naturę długimi, gęstymi firankami rzęs, które
Read More

|
Makijaż na andrzejki

Sukienka na imprezę andrzejkową pewnie już wybrana. Teraz pora na fryzurę i makijaż. Dziś skupimy się właśnie na make-upie. Na wieczorową okazję, jaką są ostatki polecamy nieco mocniejsze umalowanie. Wyraźnie podkreślone oczy, ciemne cienie do powiek, długie firanki rzęs lub intensywnie pomalowane usta. Sprawdź, która opcja najbardziej Ci odpowiada.

|

Nie od dziś wiadomo, że strój, fryzurę, a przede wszystkim makijaż powinno się dopasowywać do typu urody. Inaczej powinny się malować brunetki, inaczej rudowłose dziewczyny, szatynki,  inaczej blondynki. Jaki makijaż będzie najlepiej z delikatnym typem urody blondynki? Przedstawiamy swoje propozycje. Ciekawym sposobem na ocieplenie chłodnej słowiańskiej urody jest makijaż w ciepłych kolorach.