Szałowe paznokcie na andrzejki

Manicure na andrzejkiSukienkę na andrzejki powinnaś mieć już gotową. Pewnie wiesz już także w jakiej fryzurze zaprezentujesz się na imprezie ostatkowej oraz jaki makijaż do niej dobierzesz. Teraz czas na andzrzejkowy manicure. Jakie powinny być Twoje paznokcie podczas andrzejek?

Przede wszystkim zadbane. To już połowa sukcesu. Piękne dłonie są przecież wizytówką każdej kobiety. Kiedy już wypielęgnujesz skórki, nawilżysz dłonie i paznokcie pora pomyśleć o oprawie Twoich dłoni.

Jakie są najmodniejsze paznokcie wieczorowo-andrzejkowe?

Makijażyści i stylistyki paznokci stawiają w tym sezonie na dwa typy manicure wieczorowego. Pazurki mogą być albo super wzorzyste, albo jednolite. Warto zdecydować się na jeden z tych rodzajów manicure dobierając go do naszej andrzejkowej sukienki czy bluzki. I tak – jeśli Twoja kreacja jest prosta np. mała czarna czy kolorowa koktajlowa sukienka z powodzeniem wybrać możesz wzorki na paznokciach, jeśli natomiast zdecydował się na barwny i oryginalny strój (kreację w stylu boho albo tunikę i legginsy w cętki czy prążki) proponujemy pomalowanie płytek paznokci na jednolity kolor lub ewentualnie zastosowanie mozaiki dwóch lakierów.

Oryginalne paznockie na wieczórWzory, wzorki…

Kiedy tylko pojawiły się w stylizacjach paznokci od razu podbiły kobiece serca. Dzięki nim wygląda naszych dłoni nabiera oryginalności, ale także odświętnego charakteru.  Na wzorzysty manicure możesz postawić także i w tym sezonie. Jeśli szukasz modnego manicure na andrzejki, sylwestra czy studniówkę świetnie trafiłaś. Możesz pomalować paznokcie np. czarnym lakierem a później nakleić na nie ozdoby w jakimś kontrastowym kolorze. Kreatorzy polecają zestawienie np. czerni i turkusu, albo czerni i czerwieni.

Gra w dwa kolory

Łączenie dwóch barw na paznokciach to nie nowość w manicurze. Nowością jest jednak malowanie paznokci w sposób, kiedy to górna część płytki pomalowana jest ciemniejszą barwą lakieru, a dolna np. lakierem neutralnym, bezbarwnym. Dodatkowo ciemniejszym lakierem malujemy nie tylko końcówkę paznokcia, ale jego większą połowę. Daje to dość ciekawy i bardzo oryginalny efekt. Taki manicure pasować będzie zarówno do super eleganckiej kreacji, jak i do szałowej sukienki dyskotekowej.