Szałowa fryzurka na półmetek

Czas zabaw połowinkowych w pełni. Czy wybrałaś już fryzurę na tę okazję? Jakie propozycje uczesań mają dla nas Kok warkocz na półmetekw tym sezonie styliści?

Rozrzut propozycji jest dość duży. W wachlarzu modnych fryzur wieczorowych każda z dziewczyn znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Królują klasyczne rozpuszczone włosy – zarówno proste, fale, jak i kręcone. Na topie wciąż są warkocze, kucyki, koki i różnorodne wariacje na temat włosów związanych.

Warto pamiętać by swoje uczesanie dopasować do stroju, na który się zdecydowałaś. Inna fryzurka będzie pasowała do długiej kreacji, inna do mini sukienki.

Sprawdź jakie są najmodniejsze uczesania na zabawę połowinkową>>

Jak już wspomnieliśmy trend wciąż są warkocze, koczki i sploty. Jeśli nie możesz zdecydować się na jedną konkretną fryzurkę warto wybrać uczesanie łączące w sobie kilka fryzur. Np. koczka z warkoczem. Taką fryzurę możesz wykonać w domu sama lub poprosić o zrobienie jej fryzjerki (unikniesz niepotrzebnych przykrych niespodzianek związanych ze zburzeniem się kosmyków). Jeśli masz długie włosy spleć z nich dwa maksymalnie długie warkocze, następnie utrwal je lakierem i zamocuj jakąś neutralną spinką bądź gumką. Loczki na półmetekUformuj koka w stylu hiszpańskim oplatalając go warkoczykami. Włosy u nasady zaczesz do tyłu, zepnij, przygładź, ponownie utrwal lakierem bądź sprayem do włosów.

Nasza kolejna propozycja to połączenie loków, upięcia i warkocza. Jak wykonać taką fryzurkę? Po umyciu wysusz włosy ręcznikiem. Następnie nałóż na nie piankę do włosów kręconych, uformuj loczki, Kucyk na połowinkiwłosy podsusz suszarką, ewentualnie jeszcze raz potraktuj je pianką. Uformuj z nich kucyk i zepnij na jeden bok. U nasady utwórz mały warkoczyk. Utrwal
lakierem.

Ostatnia fryzurka pasować będzie do prostych krótkich sukienek i typowo młodzieżowych krojów. Jest bardzo prosta do zrobienia a przy tym efektownie się prezentuje. Umyte i wysuszone włosy wyprostuj i rozczesz. Zepnij maksymalnie wysoko kucyka. U nasady włosy zaczesz do tyłu, przygładź żelem. Całość spryskaj lakierem. Półmetkowa fryzura już gotowa!