Ślubne toczki, kapelusze i wianki

Nieubłaganie zbliża się dzień Twojego ślubu. Wielki dzień. Właściwie wszystko już przygotowane. Jest sukienka, wiesz jaki makijaż Kapelusz na ślubwybierzesz, wiesz jak się uczeszesz. Wybrałaś i zamówiłaś już nawet weselny bukiecik. Czegoś jeszcze jednak nie zaplanowałaś. Welon…

Chcesz być oryginalną panną młodą. Może nie koniecznie marzysz o super awangardowej sukience i fryzurze Lady Gagi, ale ważne są dla Ciebie dodatki, mają być niecodzienne, nietypowe, po prostu inne. Dlatego zwykły welon nie wchodzi w rachubę. Czym go zastąpić?

Droga Panno Młoda – alternatywą będą dla Ciebie toczki, kapelusze, wianki, kwiaty! Słowem wszystko tylko nie welon.Welon jest symbolem niewinności Pani Młodej. Ponadto jest dodatkową dekoracją fryzury i imagu głównej bohaterki dnia. Welon, którym Panna Młoda rzuca o północy, podczas oczepin ma przynieść dziewczynie, która welon złapała rychłe zamążpójście. Ta mała dekoracja nie jest więc tylko zwykłym dodatkiem do stroju, ale także przedmiotem bogatym w rozbudowaną symbolikę.

Nie znaczy to jednak, że welonu nie możemy niczym zastąpić. Wręcz przeciwnie. Pani Młoda może zdecydować się na wybór toczka, kapelusza, wianka albo woalki. Wszystko zależy tylko od jej osobistych upodobań. Decydując się na odpowiednią ozdobę warto wziąć pod uwagę fryzurę, jaką tego wielkiego dnia będziemy mieć na głowie.

Opaska toczek ślubToczek ślubny idealnie pasuje do sukienki w stylu retro. Jeśli na przykład wybrałaś ślubną kreację w wersji mini toczek w połączeniu z białą przeźroczystą woalką to doskonałe zwieńczenie Twojego stroju. Toczek może być zdobiony mini kapelusikiem, albo sztucznymi kwiatami (niekoniecznie w białym kolorze, może dobrać kolor wykończenia toczka do charakteru i barwy Twojego ślubnego bukietu).

Jeśli nie skromny toczek to może elegancki kapelusz? Jest niezwykle oryginalny i gustowny. Chętnie nosiły go Panie w latach 30` i 40` XX wieku, teraz znowu powraca do łask i lokując się na głowach przyszłych mężatek.

Ślubny wianek to prostota i naturalność. Pasował będzie szczególnie młodszym kobietom. Może być wykonany ze sztucznych, albo prawdziwych kwiatów. Swoistym rodzajem ślubnych wianków są weselne opaski przypominające koronę księżniczki.