Romantyczne ubrania na walentynki

Moda na celebrowanie walentynek już kilka lat temu przywędrowała ze Stanów do Polski. Wraz z kupowaniem giftów i upominków walentynkowych ważne stały się także imprezy walentynkowe. Organizujemy już nie tylko romantyczne kolacje dla dwojga, ale także party dla singli.

A skoro walentynki to i moda walentynkowa. Obok czerwonych i różowych bluzek oraz topów z typowo miłosnymi motywami istotna jest także walentynkowa bielizna, którą możemy albo obdarować ukochaną osobę, albo wręcz przeciwnie zakładając zmysłowy komplet możemy sprawić radość naszemu mężczyźnie. I jeszcze jeden element garderoby, który bez wątpienia godny jest naszej uwagi – romantyczne sukienki, które zakładać warto oczywiście nie tylko na walentynki.

Jeśli chodzi o walentynkowe stroje najbardziej kobieca, uniwersalna i modna jest oczywiście sukienka. Tego dnia może mieć właściwie tylko jeden kolor – czerwony. Jeśli jednak masz ochotę na kreację w kolorze różowym, bez obaw możesz sobie na nią pozwolić. Mile widziane są także inne barwy oraz modele, które choćby minimalnie nawiązują do charakteru lutowego święta – sercowe aplikacje, dziewczęce wstążki – jesteśmy jak najbardziej na tak.

A co do sukienki? Oczywiście szykowne buty. Jeśli wybrałaś prostą sukienkę, która nie jest opatrzona nazbyt wieloma dodatkami z powodzeniem możesz postawić na szpilki zdobione sercem. To nie tylko akcent typowo walentynkowy, ale także bardzo modny i super kobiecy. Szpilki z sercem pasować będą do czerwonej mini, ale także małej czarnej czy dżinsów i obcisłej bluzki. Fanki oryginalnego obuwia na wysokim obcasie z pewnością nie oprą się butom z sercami!

Pod sukienką? Tylko i wyłącznie seksowna bielizna. Bez cienia wątpliwości hitem walentynkowego wieczoru (ale także i nocy) będzie czerwony koronkowy komplet. Jeśli chodzi o różową bieliznę radzimy uważać. Ponoć mężczyźni zdecydowanie bardziej preferują kolor czerwony niż różowy.

Kiedy strój już przygotowany pora na przygotowanie twarzowej walentynkowej fryzury. Na koniec makijaż – walentynki to okazja, na której czerwień mile widziana jest także na ustach – dlatego w dzień zakochanych stawiamy na czerwoną szminkę.