Praktyczne rajstopy w sprayu

Dni i wieczory są coraz cieplejsze. Najwyższa pora pokazać nogi. Załóżmy Rajstopy w płyniewięc kusą spódniczkę lub zwiewną sukienkę i… No właśnie co z rajstopami?

Jeśli nie jesteś fanką tradycyjnych rajstop, które szybko się niszczą i są tandetne a jednocześnie nie chcesz całkowicie odkrywać nóg (nie zdążyłaś ich jeszcze opalić) wybierz praktyczne rajstopy w sprayu! To wynalazek, który ułatwił życie niejednej kobiecie!
Rajstopy w płynie pojawiły się na polskim rynku stosunkowo niedawno. Na początku traktowane były jako zbędny wymysł i budziły wiele kontrowersji. Dziś Polki sięgają po tzw. ”sztuczne rajstopy” coraz chętniej i coraz częściej.Rajstopy w sprayu możemy kupić przede wszystkim w dobrych drogeriach oraz w sklepach internetowych (w bardzo korzystnych cenach). Wybierając rajstopy dla siebie mamy wybór kilku kolorów i typów tego kosmetyku.

Zalety rajstop w sprayu? Łatwo się aplikują, nie zajmują zbędnego Rajtuzy w sprayumiejsca w szafie, nie niszczą się tak jak tradycyjne rajstopy. Możemy nosić je do sandałków i butów z odsłoniętymi czubkami. A co najważniejsze bardzo efektownie się prezentują.

Jedna aplikacja rajstop wystarcza na około 24 h użytkowania. Świetnie sprawdzają się na wielkich wyjściach, kiedy chcemy szczególnie ładnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *