Pomarańczowe usta

Usta pomalowane na pomarańczowo

Jak się okazuje nie tylko czerwień potrafi być iście kobieca. Pomarańcz to kolor lata i zbliżającej się wielkimi krokami jesieni.

Pomarańcz to kolor super modnych w tym sezonie mocno zaakcentowanych intensywną barwą marynarek, kolorowych spodni rurek oraz wakacyjnej galanterii.

Pomarańcz to także top kolor makijażu. Kolor, jakim malujemy nasze usta.

Dlaczego warto pokusić się o zakup modnej mandarynkowej pomadki?

Pomarańczowa szminka jest doskonałą alternatywą dla klasycznej czerwieni ust. Sprawdzi się na co dzień – możemy malować usta na pomarańczowo do pracy, na zakupy, spotkania ze znajomymi. Wbrew pozorom nie jest to rażący kolor. Przeciwnie dodaje nam uroku i jest bardzo oryginalny. Pamiętajmy jednak by decydując się na mandarynkową szminkę uczynić ją główną bohaterką naszego make-upu i raczej zrezygnować z mocno wytuszowanych rzęs czy intensywnego cienia do powiek.

Usta w kolorze słodkiej pomarańczy to także dobry pomysł na Pomarańczowy makijaż ustszalony makijaż na imprezę. Przyciągnie spojrzenia, być może nawet przyciągnie inne usta…

Pomarańczowe usta lansuje szereg polskich i zagranicznych gwiazd. Ich największą fanką jest młoda wokalistka pop – Rihanna.