Pekające lakiery do paznokci

Zupełnie nowy trend w manicurze wieczorowym – pękające lakiery do paznokci. Różowy pękający lakier do paznokciNieregularne wzorki we wszystkich kolorach tęczy biją rekordy popularności. W czym tkwi ich ewenement? Dlaczego z pozoru chaotycznie pomalowane pazurki stały się aż tak modne?Paznokcie w kwiatki

Pękający manicure stały się modny stosunkowo niedawno temu. Dziewczyny pokochały go za oryginalności i pomysłowość. Jest świetnym urozmaiceniem wizerunku każdej kobiety. Najchętniej wybierają go nastolatki i młode kobiety, nieco starsze panie też po niego sięgają, rezygnując jednak ze zbyt mocnych kolorów lakierów i przesadzonych ozdób. Pękający lakier nie jest drogim kosmetykiem, dlatego też na jego zakup może sobie pozwolić każda z nas.

Pękający lakier na paznokciach to idealna alternatywa dla klasycznego frenchu czy gładko pomalowanych paznokci. Świetnie sprawdzi się na imprezie, spotkaniu w groniu przyjaciół, czy grillu. Paznokcie pomalowane pękającą emalią to także dobry pomysł na manicure na wesele czy urodziny koleżanki.

Pękający lakier pozwoli Ci stworzyć na Twoich dłoniach istne dzieła sztuki – malunki Oryginalne wzory na paznokciachgraffiti, kwiatowe wzorki, wiosenne desenie, cętki, paski, kropki…  Największy plus pękających lakierów? Gwarancja oryginalności i efekt, który prezentuje się naprawdę niesamowicie. Co tu dużo pisać, sama musisz się przekonać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *