Pomysłowe kostiumy na wieczór panieński

Wieczór panieński jest imprezą, na której możesz pozwolić sobie na puszczeniePrzebranie króliczka wodzy fantazji. Nie chodzi tutaj tylko o szaloną zabawę, ale także oryginalne stroje, w jakie może ubrać się nie tylko Panna Młoda, ale także inni obecni na imprezie goście.

Niedawno bardzo modne stało się organizowanie „przebieranych” wieczorów panieńskich.

Na ostatnie ladiesparty w stanie wolnym przyszła mężatka może więc przebrać się za króliczka, anioła lub diabełka…Największą zaletą imprezy przebieranej jest pewność, że będzie to oryginalna i ciekawa zabawa. Co jak co, ale kolorowe ubrania i nietypowe fryzury spowodują, że na nudę na pewno nie będzie narzekać.

Na jaki strój się zdecydować?

Możesz postawić na jeden skromny akcent, który sprawi, że Twój strój nie będzie monotonny. Może to być np. opaska króliczka na włosy bądź rogi diabełka. Innym ciekawym pomysłem są skrzydełka aniołka, które dodadzą Twojemu wizerunkowi oryginalności.

Wersja dla bardziej odważnych; skąpy strój policjantki lub pielęgniarki. Kostium możesz kupić, wypożyczyć bądź przygotować samodzielnie, wystarczy, że sprytnie zestawisz ze sobą odpowiednie ubrania z Twojej garderoby.

Pani Młoda może ubrać się w strój taki jak jej koleżanki, bądź też każda z pań przebierze się za kogoś innego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *