Moda wieczorowa

Moda wieczorowa to trendy zarezerwowane na szczególne okazje; śluby, Sukienki na wieczórstudniówki, bale, sylwestra. To nie tylko modne kreacje, ale także eleganckie wieczorowe pantofle, szałowe fryzury, subtelna bielizna. Jak pięknie prezentować się na balu, imprezie czy eleganckim przyjęciu? Postaw na szyk i pamiętaj, że często mniej znaczy o wiele więcej!

Ozdobą każdej wieczorowej sukni będzie delikatna biżuteria oraz finezyjna torebka czy powabny szal. Nie możemy zapomnieć również o ładnym manicure, dobieranym specjalnie na jedną z wieczornych okazji.

Dla Panów ważny jest wieczorowy garnitur, dopasowana koszula oraz obuwie. Męski strój wieczorowy, szczególnie ten na wyjątkowe okazje jak np. wesele czy sylwester powinien współgrać z imagem partnerki. Mile widziany jest np. krawat w kolorze jej sukienki.

Dziecięca moda wieczorowa to elegancja zaklęta w prostocie. To także wygoda – nie zapominajmy o tym, że maluch nawet jeśli jest na wytwornym przyjęciu chce wyglądać nie tyle pięknie, co po prostu chce czuć się w swoim stroju swobodnie.

Wśród wieczorowych sukienek wybierać możemy pomiędzy niezwykle eleganckimi długimi sukniami, do których warto dopasować seksowne rękawiczki czy gustowne szpilki, jak również sukienkami typu midi sięgającymi nieco za lub przed kolano (sukienkami ołówkowymi, klasycznymi, bombkami), a nawet sukienkami o kroju mini, które zarezerwowane  są raczej dla młodych dziewczyn.

Doskonałym uzupełnieniem modnej kreacji będzie gustowna fryzura. I tutaj warto puścić wodzę fantazji; włosy proste, karbowane, romantyczne fale, szalone loczki, finezyjnie upięte koki, sploty, warkocze. Do tego eleganckie ozdoby; delikatne wsuwki czy nieco awangardowe opaski.

 

Szukasz modnych inspiracji na wieczór? Nie wiesz na jaką sukienkę/uczesanie/biżuterię się zdecydować? Dobrze trafiłaś.

Zapraszamy do lektury naszej witryny!