Modne prezenty gwiazdkowe

Gwiazdka coraz bliżej. Czy kupiłaś już wszystkie świąteczne prezenty? To naprawdę ostatni moment na to, by znaleźć zarazem modny, ale jednocześnie i tani upominek dla bliskiej Ci osoby. Jakie są więc najbardziej pożądane gifty pod choinką?

Wybór świątecznych prezentów to nie lada wyzwanie. Obdarować trzeba przecież i ukochanego mężczyznę, dzieci, siostrę czy brata, ale także i teściową… Trafić w gust każdej osoby z osobna nie jest łatwo. Podpowiadamy jak między świątecznym rozgardiaszem w kuchni, nie do końca załatwionymi sprawunkami bożonarodzeniowymi a porządkami znaleźć czas na poszukiwania pięknych gwiazdkowych podarków.

Dla niego

Mężczyźni lubią prezenty praktyczne. Dlatego też ukochanemu mężczyźnie polecamy kupić np. perfumy. Co ważne zapach powinien podobać się właśnie Tobie. W końcu zapach perfum ma  onieśmielać najważniejszą w życiu obdarowanego kobietę. Jeśli chcesz zaskoczyć swojego mężczyznę oryginalnym prezentem postaw na nietypowy podarek. Modny prezentem będzie bielizna; seksowne bokserki o typowo świątecznym deseniu albo zabawne skarpetki. Zamiast dużego prezentu możesz także schować pod świąteczne drzewko bilet na mecz ulubionej drużyny piłkarskiej męża   albo najnowszą płytę zespołu, którego nieustannie słucha Twój facet.

Prezent dla siostry

Chyba nikt nie zna tak gusta kobiety, jak jej własna siostra. Pomyśl co Ty chciałabyś znaleźć pod choinką i obdaruj podobnym giftem swoją siostrą. Wspominała, że przydałoby się jej kilka nowych ubrań? Postaw na kartę podarunkową jednej z sieciówek, koszt nie jest duży, a siostra na pewno się ucieszy. Jest wiecznie zmęczona, nie ma na nic czasu? Zafunduj siostrzyce czekoladowy masaż albo wizytę w SPA.

Co dać teściowej?

To dopiero jest dylemat. Co podarować teściowej? „Czego jej nie dam i tak będzie nie zadowolona” – to złe podejście. Nie nastawiaj się od razu na krytykę. W przypadku mamy Twojego męża, narzeczonego czy partnera nie ma co popuszczać wodzy fantazji i mimo wszystko silić się na oryginalność. Tutaj sprawdzi się przede wszystkim klasyka – markowe perfumy, zestaw dobrych kosmetyków (broń Boże przeciwzmarszczkowych), albo gustowne kolczyki – to upominki, na które nie można zareagować skwaszoną miną.