Mini do ślubu

Kto powiedział, że panna młoda powinna iść do ślubu w długiej sukni? Biała rozłożysta sukienkaKrótkie sukienki ślubne nie są żadną nowością na rynku odzieżowym. Sięgano po nie już niejednokrotnie, mimo to, nadal uznawane są nazbyt oryginalne, a często wręcz za wulgarne.

Zupełnie niesłusznie. Skoro druhna, gość weselny czy mama pani młodej może iść na wesele w sukience midi bądź mini, to dlaczego główna bohaterka wieczoru nie?

Mini do ślubu to jest to!

Niezależnie od tego jakiej długości będzie ślubna sukienka powinna ona być perfekcyjnie dopasowana do naszej figury. Mini do ślubu odradzamy więc puszystym paniom. Dla nich odpowiednia będzie wersja maxi, ale także midi.

Białe kreacje ślubne mogą być proste bądź też rozłożyste. Na topie są suknie w Suknia ślubna z trenemkształcie tuby, inaczej nazywane ołówkowymi, falbaniaste sukienki, sukienki w kształcie litery A oraz bombki.

Decydując się na weselną mini bądź midi szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na dobór butów. Będą one bowiem o wiele bardziej zwracać uwagę niż przy długiej sukni. Powoli odchodzi się od tradycyjnych białych pantofelków ślubnych. W tym sezonie modne są złote, srebrne i granatowe szpilki ślubne.

1 komentarz


  1. // Odpowiedz

    Zakochałam się w tej pierwszej sukience 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *