Makijaż wieczorowy dla szatynek

Wybór naszego makijażu powinien zależeć od naszego typu urody, koloruJak powinna się pomalować szatynka? oczu, a przede wszystkim włosów. Inaczej powinny się malować blondynki, inaczej szatynki. I to właśnie o szatynkach będzie dzisiaj mowa.

Dla Pań o brązowych włosach dobre będą zarówno chłodne, jak i cieplejsze kolory. Szatynka dobrze będzie wyglądać w makijażu oczu w palecie błękitu, ale także brązach, czy beżach. Jak jeszcze powinny malować się szatynki, jakie kosmetyki będą dla nich najodpowiedniejsze?

Makijaż szatynki powinien być make-upem zachowującym reguły makijażu dla blondynki, a jednocześnie kierującym się wskazówkami malowania przeznaczonymi dla brunetek. Panie o jasnych brązowych włosach mogą inspirować się delikatnymi makijażami; to dla nich odpowiednie będą palety błękitu i granatu, a także różu, który świetnie komponuje się przede wszystkim z niebieskimi oczami.

Dla kobiet o ciemnych brązowych kosmykach przeznaczone są makijaże Cienie dla szatynkiw cieplejszych paletach barw. Najbardziej pożądanymi kolorami jest brąz, ciemny beż, delikatny pomarańcz. Decydując się na intensywny makijaż oczu, rezygnujemy z mocnej szminki czy pomadki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *