Makijaż wieczorowy dla blondynek

Nie od dziś wiadomo, że strój, fryzurę, a przede wszystkim makijaż powinno Makijaż oczu dla blondynkisię dopasowywać do typu urody. Inaczej powinny się malować brunetki, inaczej rudowłose dziewczyny, szatynki,  inaczej blondynki. Jaki makijaż będzie najlepiej z delikatnym typem urody blondynki? Przedstawiamy swoje propozycje.

Ciekawym sposobem na ocieplenie chłodnej słowiańskiej urody jest makijaż w ciepłych kolorach. Każda blondynka dobrze będzie prezentować się w makijażu oczu w ciepłych odcieniach brązu. Możemy go połączyć z eleganckimi złotymi cieniami. Do tego wachlarz rzęs, najlepiej pomalowanych brązowym tuszem. Na usta delikatna pomadka i makijaż na wieczór już gotowy!

Jeśli nie ocieplamy naszej urody, możemy ją podkreślić. W takim przypadkuBrązy na powiekach zamiast brązów użyjemy klasycznych srebrnych cieni. Oczy dodatkowo warto podkreślić czarnym lub niebieskim eyelinerem. Na policzki nakładamy trochę różu. Rzęsy mocno tuszujemy na czarno (wersja na młodzieżową imprezę: niebieski bądź granatowy tusz do rzęs).

Z obiema wersjami make-upu dobrze współgrać będzie klasyczny, francuski manicure. Możemy także postawić na kolorowe paznokcie, pomalowane w pierwszym przypadku na złoto bądź brąz, w drugim na delikatną biel, granat, czerń lub srebro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *