Kreacje dla druhen

Druhna to zaraz po pannie młodej najważniejsza kobieta na weselu. Sukienka świadkowejPowinna więc prezentować się elegancko i modnie. Ważne jednak by w dobrze kreacji zachowała umiar, najpiękniejsza na swoim własnym ślubie powinna być pani młoda – główna bohaterka wieczoru. Świadkowa nie może więc jej przyćmiewać.

Jakie są najmodniejsze sukienki dla druhen? Jak powinna ubrać się świadkowa?

Sukienka dla druhy powinna być stonowana i elegancka. Kreacja w ciepłych, lecz delikatnych kolorach są jak najbardziej pożądane. Świadkowa może więc zdecydować się na strój w kolorze brązowym lub beżu. Jeśli panna młoda ma sukienkę np. z błękitną aplikacją, druhna może pokazać się w kreacji właśnie w tym kolorze. Będzie się to idealnie komponować w image pani młodej.

Druhna powinna raczej zrezygnować z sukienek w kolorach czarnym i Jak ubrać się na ślub koleżankiczerwonym. Ten pierwszy jest zbyt smutny na okazję jaką jest wesele, ten drugi zaś oznacza dominację i brawurę – jeśli już druhna może założyć czerwoną midi na sam wieczór, w kościele jej sukienka winna być bardziej stonowana.

Dobrym pomysłem na fryzurę dla druhny może być kok lub finezyjne upięcie. W tym sezonie modne są także loki oraz idealnie proste kosmyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *