Szykowna kreacja weselna dla mamy

Ślub to ważne wydarzenie w życiu, w życiu nie tylko Państwa Kreacja weselna dla mamyMłodych, ale także ich rodzin. Wydarzenie to zaraz po przyszłych żonkosiach najbardziej przeżywają świadkowie oraz rodzice narzeczonych a głównie ich ukochane mamy.

Właśnie dlatego w dniu ślubu swojej pociechy powinny prezentować się elegancko i szykownie. Wśród modnych obecnie kreacji i dodatków weselnych oraz wizytowych każda pani na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Ciekawą propozycją weselną dla dojrzałych pań będzie klasyczny kostium. W tym sezonie modne są beże i cieliste kolory. W sukience bądź garsonce w kolorze nude świetnie będzie się prezentować każda kobieta, która przekroczyła już magiczną 40-dziestkę. Dlaczego? Kolor ten zdecydowanie ujmuje lat! Do kreacji w jasnym, ciałowym kolorze dobieramy dodatki utrzymane w beżowej gamie barw np. kakaową torebkę bądź szpilki w kolorze cappuccino.

Jeśli nie beże to może bordo? To kolor elegancki i Elegancka sukienka dla mmay pani młodejponadczasowy. Świetnie sprawdza się na spotkaniach towarzyskich, kameralnych imprezach i wykwintnych przyjęciach. Pasują do niego zarówno jasne, jak i ciemne dodatki. Idealny dla brunetek, ale także pań o włosach w kolorze jasnego blondu.

Alternatywą dla sukienki czy garsonki będzie zestaw – bluzka plus spodnie. Wygodny i modny, a co najważniejsze dobrze dobrany i dopasowany odejmie nam nawet kilka lat!