Jaki wybrać krawat na wesele?

Wybór krawata na wesele to nie lada wyzwanie. Musi on pasować nie tylko do Krawat dla pana młodegokoszuli i garnituru, ale także do stroju naszej partnerki. O odpowiedni krawat powinien zadbać nie tylko pan młody, ale także świadek, ojciec pana młodego i wszyscy inni goście weselni płci brzydkiej.

Jakie krawaty są obecnie na topie? Z jakich fasonów na pewno powinniśmy zrezygnować? Trudna (?) sztuka wiązania krawatu.Na takie okazje jak ślub zakładamy krawat dopasowany do stroju naszej partnerki lub ubieramy koszulę, która będzie współgrała z sukienki kobiety. Dobierając krawat na wesele musimy pamiętać o podstawowej zasadzie mody męskiej; na oficjalne uroczystości typu komunie, przyjęcia weselne, chrzciny; warto zdecydować się na krawat w stonowanym kolorze. Jak najbardziej na miejscu będą krawaty złote, srebrne, czarne oraz szare.

Do lamusa odeszły już zestawy typu; koszula w paski i wzorzysty krawat. Granatowy krawatRaczej rezygnujemy też z koszul w mocne pasy, cętki, groszki. Najbardziej uniwersalnym zestawem będzie gładka koszula i krawat w delikatne pasy lub też koszula w drobne, praktycznie niewidoczne paski i krawat w subtelną kratę.

Krawat nie wystarczy tylko odpowiednio dobrać, trzeba także umieć go nosić. Jeśli nie umiesz wiązać krawatu poproś o pomoc kogoś znajomego. Zdecydowane nie mówimy krawatom na gumce! To wersja dla przedszkolaków.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *