Kolczyki na ślub

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety. To dzień kiedy chcemy złote kolczyki dla panny młodejwyglądać zachwycająco. Piękna ma być nie tylko nasza weselna suknia, nie wystarczy również elegancka fryzura czy wyrafinowany makijaż. Ważna jest również biżuteria. Delikatna, subtelna, dopasowana do podniosłego charakteru wydarzenia, jakiego jesteśmy głównymi bohaterkami.

Mówiąc o biżuterii ślubnej mamy na myśli łańcuszki, bransolety, wisiorki oraz kolczyki. I to właśnie o kolczykach ślubnych będzie dzisiaj mowa.

Kolczyki na ślub powinny być przede wszystkim eleganckie. Mają być tylko dodatkiem do naszego wyglądu, nie powinny więc burzyć harmonii ubrania, fryzury oraz makijażu. W zależności od gustu możesz zdecydować się na biżuterię ze złota bądź srebra. Z mody nie wyjdą nigdy także perły. Choć ponoć przynoszą one pecha…

Modna jest etniczna biżuteria ślubna. Kolczyki z jakimś egzotycznym Wiszące kolczyki na ślubmotywem są więc jak najbardziej na miejscu. Możemy zdecydować się na drobne kuleczki, klipsy, wiszące łańcuszki bądź niezbyt duże koła.

Teoretycznie biżuteria powinna stanowić jednolitą całość jednak nie musisz koniecznie zaopatrzyć się w komplet biżuterii z jednego kruszcu czy wzoru. Miksy są na topie, pamiętaj jednak, że powinny być one przemyślane.