Kok baletnicy

Kok – idealna fryzura na wieczór. Ta, prosta skromna fryzurka stała się Prosty piękny koczekostatnio bardzo popularna. Panie noszą ją nie tylko na salonach, ale także na co dzień, do pracy, szkoły, na wypady ze znajomymi. Kok jest świetną alternatywą dla rozpuszczonych włosów, żeby go wykonać nie musimy narażać włosów na niszczące działanie prostownicy czy lokówki.

Marzysz o fantazyjnym, eleganckim uczesaniu na ślub czy imprezę? Kok to jest to!

Kok to fryzura dla pań o włosach długich i półkrótkich. Świetnie prezentuje się przy każdym kolorze włosów. Ładnie wyglądają w nim zarówno blondynki, jak i szatynki czy brunetki. Kok może prostą, skromną fryzurką na elegancką imprezę np. komunię czy ślub bądź też szałowym uczesaniem na wyjście ze znajomymi. Tej delikatnej Kok na weselefryzurze oryginalności może dodać jakiś ciekawy dodatek do włosów np. opaska, kokardka, spinka. Tutaj liczy się głównie Twoja fantazja!

Jak najprościej wykonać koka? Umyte i wysuszone kosmyki rozczesz na grubej szczotce. Posmaruj włosy kosmetykiem wygładzającym pasma. Ponownie je rozczesz. Włosy upnij bezbarwną gumką i uformuj koka. W zależności od potrzeb zepnij go wyżej (kok baletnicy) lub niżej (hiszpański kok). Ewentualnie wystające kosmyki podepnij wsuwkami w kolorze włosów. Całość utrwal lakierem. Kok gotowy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *