Jaka fryzura na sylwestra?

Zapewne masz już przygotowaną kreację na sylwestra. Teraz pora na wyselekcjonowanie dodatków na sylwestrową imprezę oraz wybór odpowiedniej fryzury wieczorowej. A wybierać jest w czym. Upięcia, koki, sploty, warkocze to tylko część noworocznych propozycji na bal sylwestrowy. Oprócz tego możesz zdecydować się na klasykę połączoną z prostotą i postawić na rozpuszczone włosy. Na czasie są zarówno loki i fale, jak i proste włosy.

Fryzurkę sylwestrową dobierz do kształtu twarzy, ale także i kreacji na sylwestra. Kok pasował będzie do długiej sukni balowej, a luźno puszczone fale do małej czarnej albo kolorowej miniówki.

A Ty na jakie sylwestrowe uczesanie się zdecydujesz?

 

Figlarne i romantyczne loki

Loki pasują prawie każdej kobiecie. Możesz zdecydować się na nie jeśli wybierasz się na poważne przyjęcie, jak i młodzieżową imprezę w klubie. Jeśli Twoje włosy mają tendencję do skręcania wystarczy, że po umyciu włosów nałożysz na nie piankę lub inny preparat wspomagający skręt kosmyków. Dla pań, które mają naturalnie proste włosy godne polecenia się termoloki. Bardzo efektowne sploty możemy uzyskać także za pomocą lokówki, falownicy, a nawet prostownicy.

Proste, długie, kobiece

Jeśli nie loczki to może klasyka i długie wyprostowane włosy? Taka fryzura pasować będzie praktycznie do każdej kreacji oraz każdego owalu twarzy. Co ciekawie dobrze współgrać będzie także z okrągłą buzią, do której bardzo trudno dobrać efektowne uczesanie. Włosy możesz wyprostować sama wcześniej dokładnie spryskując je preparatem przeciw wysuszaniu włosów. Po wyprostowaniu kosmyków nałóż na nie preparat, który utrwali fryzurkę i nada włosom efektowny połysk. Uczesanie możesz dodatkowo ozdobić wieczorową opaską albo elegancką kokardką do włosów. Całość fryzury utrwal lakierem do włosów.