Fryzura na Wielkanoc

Kok na świętaWielkanoc już za kilka dni. Przygotowania trwają. Oprócz świątecznego menu i wiosennych porządków warto też zadbać o elegancki, odświętny wygląd. Nie chodzi tutaj bynajmniej o świąteczne dekoracje. Zadbaj o swój świąteczny wizerunek. Zmień uczesanie na święta!

Jak uczesać się na Wielkanoc? Diametralne zmiany na pewno nie są wskazane. To nie znaczy jednak, że mówimy nie oryginalnym, wiosennym uczesaniom. Na świąteczną wizytę u rodziny panie z długimi włosami mogą zrobić sobie koka. Ta prosta, ale jakże elegancka fryzura chyba nigdy nie przestanie być moda. Jest szykowna i dodaje nam powagi. Prostego koka możemy urozmaicić elegancką opaską (szczególnie modne są te klasyczne czarne) lub też fantazyjną frotką (w tym sezonie stawiamy na frotki zdobione sztucznymi kwiatkami oraz kokardkami).

Stylowy warkoczykOprócz koków wśród wiosennych upięć prym wiodą warkocze. Raczej nie splatamy wszystkich włosów – a jeśli już jest to romantyczny, luźno spływający po szyi i karku warkocz. Naszą fryzurkę może ozdobić już jeden mały warkocz swobodnie upięty tuż nad uchem i utrwalony lakierem.

Uniwersalnym rozwiązaniem jest wyprostowanie bądź też zakręcenie włosów. Nie warto niszczyć włosów ciepłem prostownicy jeśli natura obdarzyła nas naturalnymi falami. Po prostu je podkreślmy! Pomocny może okazać się kosmetyk stworzony specjalnie z myślą o paniach  kręconymi włosami.

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *