Fryzura komunijna

Sezon komunijny za pasem. To okres kiedy nie tylko mamy, ale także małe damywłosy upięte na komunie gorączkowo poszukują sukienek i alb komunijnych, kupują specjalnie na tę okazję przeznaczone dodatki oraz biżuterię. Oprócz ubrań trzeba także pomyśleć o skromnej, lecz ładnej komunijnej fryzurze. Jak uczesać dziewczynkę na Pierwszą Komunię? Wybrać loki, włosy proste czy może praktycznego koka?Jeśli bohaterka tego dnia ma naturalnie kręcone włosy nie warto męczyć jej kosmyków prostownicą. Podkreślmy to czym obdarzyła ją natura! Do tego celu warto użyć lokówki. Pomocne mogą okazać się także termoloki, wałki lub przeznaczona do włosów kręconych pianka. Całość koniecznie utrwalmy lakierem.

Alternatywą dla włosów kręconych są proste kosmyki. Fryzurka skromna, aleJak uczesać włosy na komunię? jakże urocza. Wyprostowane włosy możemy ozdobić białymi dodatkami- jasne różyczki, oryginalne spinki. Musimy jednak pamiętać by nie przesadzić z ozdobami, szczególnie, że na głowie dziewczynki musi jeszcze pojawić się wianek.

Możemy także zdecydować się na upięte włosy. Skromny kok to świetny pomysł na komunijne uczesanie – zarówno dla dziewczynki, jak i jej mamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *