Eleganckie świąteczne fryzury

Święta to czas szczególny. Wyjątkową wagę przywiązujemy wtedy do wystroju swojego domu; ubieramy choinkę, dekorujemy salon, jadalnię, zdobimy nawet wejście do mieszkania i ogród. Z taką samą stronnością powinnyśmy w ten świąteczny czas zadbać o swój wizerunek. Boże Narodzenie to czas na eleganckie stroje, wizytowe makijaże i klasyczne fryzury. Nie zapomnij o nich w te święta!

Klasyka znowu górą! Nie tylko w modzie bożonarodzeniowej i trendach na sylwestra prym wiodą proste, klasyczne upięcia. Stawiamy na prostotę, wyrafinowana subtelność i dziewczęcość idącą w parze z kobiecością.

Zainspiruj się naszymi pomysłami na modne, ładne i eleganckie uczesania świąteczne>>

Postaw (na) koka

Kok uchodzi za jedną z najbardziej gustownych fryzur wszech czasów. Jeśli nie wiesz więc jak uczesać się na kolację wigilijną, bożonarodzeniową wizytę u teściów, albo świąteczne przyjęcie ze znajomymi postaw na koka, który ostatnimi czasy robi prawdziwą furorę na salonach. Dlaczego? Jest prosty i elegancki, skromny, ale jednocześnie bardzo kobiecy. Ma jeszcze jedną zaletę – pasuje praktycznie do każdej twarzy. Warto łączyć go z dużymi kolczykami i wyrazistym makijażem oczu (np. mocno wytuszowanymi rzęsami).

Zakręć świąteczne loki

Loki, skręty, spirale, fale – mają w sobie coś takiego, że zawsze prezentują się odświętnie. Dlatego też są dobrym pomysłem na świąteczną fryzurę. To na jaki typ skrętów się zdecydujesz zależy już tylko od Ciebie – romantyczne fale, dziewczęce loczki czy super kobiece mocne skręty? Wybierz typ loków, w którym będziesz czuła się najlepiej.

Prosto, prościej, najprościej

Gładkie, proste włosy to uczesanie najprostsze z możliwych. Możesz zdecydować się na nie zarówno jeśli masz krótkie, średnie albo długie włosy. Na umyte włosy nałóż preparat do stylizacji włosów, wysusz je i kosmyk po kosmyku wyprostuj. Fryzurę dodatkowo ozdobić może elegancka opaska albo ciekawa spinka do włosów.