Eleganckie spodnie na wesele

Czasy, kiedy na weselne przyjęcia chodziło się tylko w sukienkach i Białe haremkiklasycznych garsonkach, dawno już minęły. Dziś możemy pójść na ślub koleżanki z pracy lub kuzynki w modnej bluzce oraz spodniach. Podstawowy warunek – muszą to być spodnie eleganckie, ponieważ powaga wydarzenia w jakim bierzemy udział właśnie do elegancji nas zobowiązuje.

Jakie spodnie wybrać na wesele? Jakie kolory, fasony są obecnie na topie? Wreszcie jaką bluzkę do nich dopasować, jakie dodatki dobrać?

Jak już wyżej ustaliłyśmy, nie mogą być to dżinsy. Nie ta okazja, nie ta okoliczność, nie ten strój. Mile widziane są natomiast spodnie z bardziej eleganckich materiałów; bawełna, atłas, delikatna wełna itd. Możemy kupić gotowe spodnie, lub też wybrać odpowiedni dla siebie materiał i zlecić uszycie krawcowej (mamy wtedy pewność nie tylko, że będą idealnie dopasowane do naszej figury, ale także, iż na przyjęciu nie spotkamy nikogo w takim samym stroju, jak my).

Jeśli chodzi o fasony spodni z mody nie wychodzą klasyczne, proste spodnie w kankę. Są szykowne i pasują niemal do wszystkiego. Dla przeciwwagi możemy zestawić je z oryginalną bluzką lub niecodziennymi dodatkami.

Alternatywą dla kanki są eleganckie szorty. Nie mogą być za krótkie, powinny sięgać przed kolano. Najlepiej prezentują się zestawione ze szpilkami oraz prostą bluzką.

Ostatnio bardzo modne stały się spodnie haremki. W sklepach spotkać Eleganckie spodnie damskiemożemy nie tylko sportowe fasony haremek, ale także te zdecydowanie bardziej eleganckie. Haremki świetnie wyglądają na szczupłej sylwetce, rozszerzane u góry i zwężane ku dołowi spodnie dodadzą nam bezcennego powabu.

Do eleganckich spodni pasować będą buty na szpilce (np. modne rzymianki) oraz baleriny. Haremki świetnie prezentują się z butami na koturnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *