Eleganckie kopertówki kontra okazyjne kuferki

Mała srebrna torebka wieczorowaPonoć kobiety dzielą się na te, które ponad wszystko kochają buty, i te, które prawie wszystko oddałyby za kolejną torebkę w swojej i tak już wystarczająco bogatej kolekcji. Są też takie panie, które na zakup nowej torby mogą skusić się tylko wtedy, kiedy nadarzy się ku temu stosowna okazja np. wieczorowa gala, studniówka czy elegancka kolacja.

Jak wiadomo wyjątkowe okazje wymagają równie wyjątkowej oprawy. Najlepszym uzupełnieniem każdej kreacji, czy to długiej sukni czy koktajlowej mini będzie odpowiednia torebka – w tym sezonie szczególnie polecamy kopertówki i torebki typu kuferki.

Poważna i oryginalna kopertówka

Kopertówki były modne w latach 80 XIX wieku. Od dwóch lat znowu biją rekordy popularności. Proste torebki „do ręki” pasują niemal do każdej stylizacji nie licząc zestawień sportowych. Kopertówka to torebka nie tylko na wesele czy bal, ale także torba do pracy, na zakupy czy na uczelnie. Kopertówka z cekinamiWśród modnych kopertówek wyraźnie zaznaczone są dwa trendy; duże kopertówki, które sprawdzą się na co dzień oraz małe torebeczki na specjalne okazje. Kopertówka to torebka uniwersalna, pasuje kobiecie w każdym wieku, może nosić ją zarówno nastolatka jako dodatek do młodzieżowego stroju, jak i dojrzała kobieta z klasą, o której świadczy między innymi trzymana w ręku bądź niesiona pod pachą elegancka kopertówka.

Wyjątkowy i modny kuferek

Kuferki podobnie, jak i kopertówki podzielić możemy na dwa zasadnicze typy; duże torby, które z powodzeniem sprawdzą się jako codzienne torebki oraz mini kuferki na wieczór. Torby kufry mogą być noszone na sznureczku albo też stanowić dodatek do stroju, który modna elegantka trzyma w ręce. Obecnie najmodniejsze są kuferki w klasycznych i bardzo gustownych kolorach; srebrnym, złotym, czerwonym. Kuferek jak sama nazwa wskazuje to torba pojemna, dlatego nawet jego wersja mini, wersja przeznaczona na imprezę czy bal pomieści w sobie wszystkie niezbędne każdej kobiecie przyrządy. Elegancki kuferek pasować będzie zarówno do najmodniejszej sukienki, jaki i dżinsów czy tuniki.