Dziewczęca sukienka z kokardą

Niegdyś kokardy – mniejsze i większe gościły tylko na włosach w postaci spinek. Granatowa sukienka tubaDzisiaj spotkać możemy je także na fikuśnych opaskach, młodzieżowych bluzkach i sweterkach a nawet spodniach (najczęściej w roli pasków). Kokarda – niezwykle dziewczęcy atrybut fasznionistki pojawia się także na sukniach i sukienkach, tych które możemy nosić na co dzień, jak i tych przeznaczonych na wyjątkowe okazje.

Kokardy i kokardki umiejscawia się na przodzie kreacji (kokardki na dekolcie, w talii, jako wykończenie sukienki) oraz z tyłu (na tylnej części talli, na ramiączkach).

Chcesz zachwycić modną sukienką? Kreacja zdobiona kokardą to jest to!

Sukienka z kokardką nieśmiało wkroczyła na wybiegi mody zaledwie kilka sezonów temu. Tego lata (a także jesieni) jest i będzie numerem jeden wśród oryginalnych sukien wizytowych. Fason „na kokardkę”, a właściwie krój „z kokardką” nosić mogą zarówno małe damy, jaki i nastolatki, a także dojrzałe panie. Wszystko zależy jedynie od tego jak model kreacji oraz wielkość i kształt kokardy wybierzemy. Wachlarz możliwości jest naprawdę spory.

Oprócz sukienek z kokardami na topie są wizytowe torebki koktajlowe zdobione Biała sukienka z kokardątakże tym samym motywem. Kopertówki z kokardką są oryginalne i stylowe, eleganckie i modne. Uwaga ; wybierając sukienkę z kokardką, dobieramy do niej prostą torebkę pozbawioną tego motywu.