Czerwień ust

Nic tak pięknie nie prezentuje się na ustach kobiety jak czerwona Mocna szminka na wieczórszminka. Pomalowane nasyconą kolorem pomadką usta dodają kobiecie mnóstwo powabu i bezcennego seksapilu. Czerwień jest przecież modna od zawsze.

Szczególnie warto sięgnąć po nią przy wyjątkowych okazjach, takich jak; wesele, przyjęcie, eleganckie spotkanie. Czerwona pomadka idealnie sprawdzi się także na młodzieżowej imprezie czy dyskotece.

Czerwonej szminki raczej nie nosimy na co dzień. Oczywiście, w soczystych czerwonych ustach nie ma nic złego, jednak do pracy, na zajęcia, czy zakupy warto wybrać raczej delikatniejszy makijaż. A wieczorem pozwólmy sobie choćby na nutkę szaleństwa… szaleństwa malowanego rubinowo czerwoną szminką.

Przed nałożeniem czerwonej pomadki warto wykonać peeling ust. Najprościej możemy go zrobić przy użyciu szczoteczki do zębów – kilka ruchów i gotowe! Teraz pora na nawilżenie skóry – usta możemy posmarować delikatnym kremem nawilżającym lub specjalnie przeznaczonym do tego celu kosmetykiem.

Teraz możemy nałożyć szminkę. Dla uzyskania bardziej wyrazistegoBłyszcząca czerwona szminka efektu malujemy usta dwa razy. Naszemu makijażowi połysku doda bezbarwny błyszczyk. Dzięki temu usta będą wyglądały naprawdę efektownie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *