Ciepłe futerka i kożuszki na ślub

Futerko dla panny młodejNie każda panna młoda bierze ślub wiosną lub latem. Nie każda panna młoda może więc pozwolić sobie na komfort pójścia do ołtarza jedynie w sukni ślubnej. Kiedy wesele odbywa się jesienią lu zimą konieczne jest założenie odzienia wierzchniego, które sprawi, że nie tylko będzie nam ciepło, ale także doda nam wyrafinowanego uroku i dziewczęcego wdzięku.

I tutaj przyszłe mężatki przebierać mogą pośród modnych futerek, ocieplanych żakiecików, fantazyjnych kożuszków czy klasycznych płaszczy wieczorowych. Gama możliwości jest więc spora.

Futerko, kożuszek, a może płaszczyk?

Eleganckie i ciepłe futerko

Proponujemy futerko długości mini, najlepiej sięgające pasa. Szczególnie warte polecenia są grube żakiety (w jasnych kolorach; białym, kremowym, beżowym), których rękawki zdobione są właśnie futerkowymi aplikacjami. Takie odzienie wierzchnie dobrze współgrać będzie szczególnie z prostą długą sukienką ślubną, ale także wciąż nie wychodzącymi z mody kreacjami weselnymi typu „beza”.

Oryginalny kożuszekPiękny ślub zmą

Kożuszki dla panien młodych to nie tylko toporne okrycia o dużych gabarytach, w modzie ślubnej możemy zaobserwować nowiem zupełnie nowy trend – krótkie kożuszki typu kamizelki. Jedne z nich są jasne, białe, dość klasyczne, wyglądają jak biały puch porozrzucany na ramionach panny młodej, inne wręcz przeciwnie są bardzo oryginalne, mają ciemne np. brązowe albo granatowe kolory i utrzymane są w tzw. stylu folk. Takie futerka pasować będą szczególnie młodym dziewczynom, ich ogromną zaletą jest to, że kożuszki z powodzeniem można nosić także na innych okazjach (i to nie tylko eleganckich).

Klasyczny i gustowny płaszczyk

Płaszczyk długi, średni lub krótki – w zależności od tego jaką masz sukienkę. Najbardziej neutralnym rozwiązaniem jest wybór płaszcza o długości mini, który owszem ozdobi Twój strój, ale także w subtelny sposób wyeksponuje dół Twojej weselnej kreacji. Płaszczyki często zdobione są futerkami i kożuszkami, ale także aplikacjami kwiatowymi czy orientalnym wzornictwem. One także podobnie jak i kożuszki są bardzo uniwersalne – swój ślubny płaszczyk z powodzeniem będziesz mogła nosić przez całą zimę.