Biało czerwone zestawy czyli ubrania nie tylko na Euro

W Polsce szał euro trwa. Na ulicach pełno biało czerwonych flag, domy zdobimy narodowymi barwami a kolory typowe dla Polski znaleźć możemy nawet na dekoracjach samochodów. Jeśli chcesz poczuć atmosferę Euro nie musisz koniecznie jechać na mecz naszej reprezentacji na stadionie. Pomocny okazać może się np. Twój strój.

Polecamy Wam idealne nie tylko na Mistrzostwa biało-czerwone zestawy ubrań. Nasze barwy narodowe pojawiają się wszędzie. Na koszulkach, sukienkach, butach, a nawet na paznokciach.  Nawet jeśli nie jesteś fanką typowo sportowego stylu także znajdziesz z nich coś dla siebie.

A dla pań nielubiących piłki zawodowy sportowe od dziś nie muszą oznaczać tylko samotnych wieczorów i nocy (Twój mężczyzna ogląda przecież mecz), ale mogą być także inspiracją do zabawy modą. Co ciekawe ponoć kolor czerwony przynosi szczęście. Warto więc choćby w ten sposób pomóc naszym piłkarzom.Jeśli masz to szczęście i masz okazję oglądać mecz Polaków na żywo, na stadionie nie wychodź z domu bez typowo narodowego zestawu. Biało i czerwone ubrania to Twój must have! Najbardziej praktycznym rozwiązaniem będzie koszulka z państwowymi barwami. Jeśli takowej nie posiadasz postaw na kobiecy biały top oraz bardzo modne w tym sezonie czerwone rurki. Inna opcja to czerwona mini spódniczka w tandemie z białą bluzeczką.

Na oglądanie meczu ze znajomymi w domu bądź też transmisję w pubie polecamy czerwoną sukienkę z białymi akcentami. Super kobieca czerwona midi w białe grochy, mała czerwona z marynarskimi akcentami w kolorze bieli albo biała sukienka z czerwonymi dodatkami to tylko niektóre z propozycji godnych uwagi.

Czerwone i białe kolory królują nie tylko na ubraniach. Czerwone sandałki na koturnie z białą kokardką przydadzą się nie tylko na czas Euro! Warta polecenia jest także patriotyczna torebka w kolorach bieli i czerwieni.

Narodowe motywy pojawiają się także w makijażu. Dla odważnych – biało czerwone malunki na twarzy, dla bardziej powściągliwych – czerwona szminka na ustach lub biało czerwony manicure!